Glamping (glamourous camping) je originální kempování v pohodlně vybavených stanech v bezprostředním kontaktu s přírodou.
Spojuje krásu, luxus, přírodu a kempování.

Glamp Guron, je malý rodinný glamp na břehu přehrady Slezské Harty, nabízející táboření jen pro několik párů, rodin nebo menších skupin přátel, kde si každý budete moci užít krásné chvíle se svými blízkými s dostatkem soukromí a komfortu.

V glampu jsou tři glampingové stany v dostatečné vzdálenosti od sebe pro zachování soukromí. Všechny jsou vybaveny moderně, pohodlně a v souladu s přírodou. Ve stanech různých velikostí najdete pohodlné postele, posezení, drobný nábytek a v budoucnu i sociální zařízení. Před stanem se nachází terasa s venkovním posezením a možností soukromého grilování. Glampovací stany pochází ze severských zemí, pojmenovali jsme je tedy podle postav z vikinských příběhů.

Vyberte si ten Váš a vyzkoušejte tak trochu jiné kempování.

Halvar (24 m2)

Halvar (24 m2)

Menší útulný stan vhodný pro pár, rodinu nebo skupinu až 4 dospělých.

Orm (40 m2)

Orm (40 m2)

Stan pro komfortní ubytování i větší rodiny nebo skupinu až 6 dospělých.

Ylva (50 m2)

Ylva (50 m2)

Prostorný teepee stan s kamny pro rodinu nebo skupinu až 6 dospělých.


Pro společenská setkávání a posezení slouží velkometrážní Safari stan kamny a barem, vnitřním posezením i venkovní terasou. K dispozici je Vám vybavená zastřešená kuchyňka a samostatné sociální zařízení (koupelny se sprchou a toalety).

Využít bez dalších poplatků můžete také ohniště, gril, dětské hřiště, badmintonové hřiště využitelné i k mnoha jiným hrám, prostor ke koupání pod kempem s pozvolným vstupem do vody a molem ke skákání, loďky (kanoe, pramice, veslice).

Image
Image