Zpestřete si dovolenou nebo výlet napínavou outdorovou hrou. Probíhá v okolí glampu a zahrát si ji mohou nejen ubytovaní hosté, ale i široká veřejnost. Přijeďte nás omrknout a zakuste dobrodružství vikinga Orma a jeho družiny.

Limit na splnění venkovní pátrací hry - 1 hodina.

Dva stupně obtížnosti: pro děti 7 - 13 let nebo pro dospělé
(menší děti mohou hrát v doprovodu také, provozovatel však neručí za případné prostoje, pro děti do 4 let nedoporučujeme z důvodu časového limitu).

Hrát může tým 2 - 5 osob.

Platba nebo zrušení rezervace nejpozději 48 h. před začátkem hry.

Hra neprobíhá za hustého deště (platba se vrací v plné výši)

divider

Plavba na plachetnici se zkušeným kapitánem

Možno u nás v glampu, bez nutnosti vlastnit plachetnici či ovládat um plachtění. Plachtění je naše vášeň a rádi se s Vámi o tuto zábavu podělíme.

Prohánějte se po vodní hladině bez nutnosti pádlování s větrem ve vlastech. Zažijte romantickou plavbu s partnerem, pohodovou plavbu s rodinou nebo průzkumnou výpravu s partou přátel a trochou adrenalinu.

Nechte se vézt a nebo si sami vyzkoušejte kormidlování, naučte se vytáhnout a nastavit plachty a chytit ten správný vítr. Dejte sobě i dětem zažít něco nového.

Plavba standard: plavba s kormidelníkem v délce 3 hod (nebo dle dohody) pro 1 - 6 dospělých nebo 4 dospělé a 4 děti. Cena 1 200 Kč..

Plavba velká: plavba s kormidelníkem v délce 6 - 7 hodin (dle domluvy) pro 1 - 6 dospělých. Cena 1 990 Kč.

Platba nebo zrušení rezervace nejpozději 48 h. před začátkem plavby.

V případě nepříznivého počasí a zrušení plavby se platba vrací v plné výši.

Rezervujte si únikovku nebo plavbu na plachetnici